Your browser's timezone is %s, which is different to your settings. Do you want to change to your browser timezone? Yes Close

Joomla! User Group Trojmiasto

Location information

City
80-172 Gdańsk
County
pomorskie
Country
Poland
Organisers
Justyna Michallek & Bartosz Kisiel
Meetings held
Bi-Monthly
Meeting Language
Polish
Visit our Website
Join us on Facebook

Joomla! User Group Trojmiasto is a group of Joomla enthusiasts from this beautiful seaside agglomeration. We are open to any initiatives and with a great pleasure we'll invite to our group anyone who wants to support us in creating this Joomla! lovers crew.

Native Language:

Joomla! User Group Trójmiasto to jedna z kilku grup użytkowników Joomla! w Polsce, z entuzjazmem i zapałem promująca CMS Joomla!. Jesteśmy otwarci na Wasze inicjatywy i z przyjemnością powitamy w naszym gronie wszystkich tych, którzy swoją aktywnością przyczynią się do stworzenia zespołu trójmiejskich entuzjastów Joomla! Regularnie spotykamy się na sympozjach i warsztatach, by nie tylko wymieniać się wiedzą i doświadczeniami, ale także przekazywać lokalnej społeczności nasze pomysły i wspólnie wypracowane rozwiązania. Stawiamy na otwartość., dlatego zapraszamy wszystkich, nawet początkujących użytkowników, nie tylko z Trójmiasta.

Upcoming events